Turnaje Dětského fotbalového poháru
Celkové pořadí:
1. ZŠ a MŠ Spojenců (postup do semifinále)
2. ZŠ Radlická (postup do semifinále)
3. Německá škola v Praze s.r.o. (postup do semifinále)
4. ZŠ Vladislava Vančury 1 (postup do semifinále)
5. ZŠ Nepomucká 1
6. Fakultní základní škola Chodovická
7. FZŠ Drtinova 2
8. FZŠ Drtinova 1
9. ZŠ Vladislava Vančury 2
10. ZŠ Nepomucká 2
11. ZŠ Vratislavova
*z důvodu většího množství týmů na turnaji, se změnilo rozlosování a organizátor nechal postoupit první 2 týmy z obou skupin.
Celkové pořadí:
1. ZŠ Jitřní 1 (postup do semifinále)
2. ZŠ Písnická (postup do semifinále)
3. ZŠ Litvínovská 600
4. ZŠ Bohumila Hrabala
5. ZŠ Burešova
6. ZŠ Jitřní 2
7. ZŠ Wonderland Academy
8. ZŠ Poznávání
Celkové pořadí:
1. ZŠ a MŠ Věry Čáslavské 1 (postup do semifinále)
2. ZŠ Hanspaulka (postup do semifinále)
3. Parklane International School
4. ZŠ Korunovační
5. ZŠ Marjánka
6. ZŠ Podbělohorská 1
7. ZŠ a MŠ Věry Čáslavské 2 Z
8. ZŠ Podbělohorská 2
Celkové pořadí:
1. ZŠ Zdiměřice - 1 (postup do semifinále)
2. ZŠ Mikulova (postup do semifinále)
3. ZŠ K Milíčovu - 1
4. ZŠ Zdiměřice - 2
5. ZŠ K Milíčovu - 2
6. ZŠ Donovalská - 1
7. ZŠ Donovalská - 2
Celkové pořadí:
1. Základní škola Kuncova - 1 (postup do semifinále)
2. Základní škola Kuncova - 2 (postup do semifinále)
3. ZŠ a MŠ Perunova - 2
4. Základní škola Kuncova - 3
5. ZŠ COMPASS
6. ZŠ a MŠ Perunova - 1
7. FZŠ Trávníčkova - 2
8. FZŠ Trávníčkova - 1
Celkové pořadí:
1. ZŠ Mazurská - 2 (postup do semifinále)
2. ZŠ a MŠ Tupolevova - 2 (postup do semifinále)
3. ZŠ a MŠ Dolákova
4. ZŠ a MŠ Tupolevova - 1
5. ZŠ Eden
6.ZŠ Mazurská - 1
7. Lauderovy školy - 1
8. Lauderovy školy - 2
Celkové pořadí:
1. ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 - 2 (postup do semifinále)
2. ZŠ a MŠ Chelčického (postup do semifinále)
3. Naše škola Praha s.r.o.
4. Základní Škola Karla Čapka - 2
5. Základní Škola Karla Čapka - 1
5. ZŠ Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 - 1
7. Základní škola Gutova
8. Základní Škola Sázavská
9. Základní škola AVIDA
Celkové pořadí:
1. ZŠ Kbely - 2 (postup do semifinále)
2. ZŠ Litvínovská 500 (postup do semifinále)
3. ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Čakovice - 1
4. ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Čakovice - 2
5. Základní škola generála Františka Fajtla DFC
6. ZŠ Kbely - 1
7. ZŠ Chvaletická
8. ZŠ Praha - Vinoř
Celkové pořadí 9. základní kolo:
1. ZŠ Klíček - 1 (postup do semifinále)
2. SŠ, ZŠ, MŠ da Vinci (postup do semifinále)
3. ZŠ Kolovraty - 1
4. ZŠ Mendelova
5. ZŠ U Roháčových kasáren
6. ZŠ U Obory
7. Prague British International School - 2
8. ZŠ Na Chodovci
9. ZŠ Na Líše
10. ZŠ Nad Přehradou
Celkové pořadí 10. základní kolo:
1. ZŠ Rakovského v Praze 12 (postup do semifinále)
2. Základní škola Jakutská (postup do semifinále)
3. ZŠ, Praha 10, Veronské nám.391
4. ZŠ Victoria School
5. ZŠ Starodubečská
6. Prague British International School - 1
7. ZŠ Kolovraty - 2
8. ZŠ Křimická
9. ZŠ Klíček - 2
Celkové pořadí:
1. ZŠ Novoborská - 2 (postup do semifinále)
2. ZŠ Novoborská - 1 (postup do semifinále)
3. ZŠ Kbely - 1
4. ZŠ Spektrum
5. ZŠ Praha 8, Glowackého 6 - 1
6. ZŠ Praha 8, Glowackého 6 - 2
7. ZŠ Praha 9 - Hloubětín
8. ZŠ Kbely - 2
9. ZŠ Kbely - 3
Celkové pořadí:
1. ZŠ a MŠ Barrandov - 1 (postup do semifinále)
2. ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12 - 1 (postup do semifinále)
3. ZŠ a MŠ Barrandov - 2
4. ZŠ Pod Žvahovem - 1
5. ZŠ s RVJ Bronzová 2027
6. ZŠ a MŠ Praha - Slivenec
7. ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12 - 2
8. ZŠ Praha-Lipence
9. ZŠ Pod Žvahovem - 2
10. ZŠ Botičská
Celkové pořadí:
1. ZŠ Řeporyje - 2 (postup do semifinále)
2. ZŠ Řeporyje - 1 (postup do semifinále)
3. ZŠ Zličín
4. ZŠ Slivenec
5. ZŠ Nebušice - 1
6. ZŠ Nebušice - 2
7. ZŠ Kuncova - 2
8. ZŠ Kuncova - 1
9. ZŠ Jánského
Nominované týmy, 1. SEMIFINÁLE: ¨
A2 ZŠ Novoborská - 2
A3 ZŠ Spojenců
A4 ZŠ a MŠ Na Beránku
B2 SŠ, ZŠ a MŠ da Vinci
B3 ZŠ Jakutská
B4 ZŠ Kuncova - 1
Nominované týmy, 2. SEMIFINÁLE:
A2 ZŠ Vladislava Vančury
A3 ZŠ Klíček
A4 ZŠ Kuncova - 2
B1 ZŠ Zdiměřice
B2 ZŠ Kolovraty
B3 ZŠ Strossmayerovo náměstí
B4 ZŠ Jitřní
Nominované týmy, 3. SEMIFINÁLE:
A2 ZŠ a MŠ Chelčického
A3 ZŠ Kbely - 1
A4 ZŠ a MŠ Dolákova
B2 ZŠ Litvínovská 500
B3 ZŠ Kbely - 2
B4 ZŠ Hanspaulka
Nominované týmy, 4. SEMIFINÁLE:
A1 ZŠ Řeporyje - 1
A2 ZŠ Radlická
A3 ZŠ a MŠ Barrandov
A4 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské
B2 ZŠ Písnická
B3 ZŠ Řeporyje - 2
B4 ZŠ Rakovského
Nominované týmy