Projekt pro pražské školy

Dětský fotbalový pohár

Pražský fotbalový svaz (PFS) za podpory Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) s radostí každý rok pořádá populární dětský fotbalový turnaj pro žáky a žákyně I. a II. tříd základních škol - Dětský fotbalový pohár. 

Již podvanácté se tak mohou díky Dětskému fotbalovému poháru stovky malých fotbalistů a fotbalistek těšit na zábavu a potěšení plynoucí z fotbalu, které si budou moci dosyta užít společně se svými kamarády. 

Hlavním cílem organizátorů poháru je přilákat k fotbalu a ke sportu obecně chlapce a dívky ve věku od 6 do 8 let, kteří v řadě případů nejsou dosud registrováni v žádném sportovním klubu a pro které se tato akce může stát vůbec první motivací k organizovanému sportování.

Přihláška do DFP 2022

Vážený zástupce základní školy, děkujeme, že jste se rozhodli pro přihlášení do dvanáctého ročníku Dětského fotbalového poháru.

Pozorně vyplňte všechny údaje v tomto formuláři.

V nejbližší období po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat koordinátorka DFP 2022, která vám přihlášku potvrdí, případně doplní potřebné informace.

Týmy budou hrát systémem 4+1, maximální počet dětí v jednom týmu je 10. Máte-li tedy například 12 dětí, utvořte dva týmy po 6. Děti pak mají větší prostor si zahrát po většinu času utkání. Dále upozorňujeme, že v případě přihlášení tří a více školních týmů může organizátor rozlosovat tyto týmy do více základních kol.


Můžete vybrat i více preferovaných míst. Budeme se snažit vyjít vstříc vašim preferencím, přesto upozorňujeme, že může nastat situace, že budete z organizačních důvodů nalosováni do základního kola pořádaného v jiné hale. Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu míst konání. O této skutečnosti budete případně informováni s dostatečným předstihem.

Uveďte, prosím, všechny termíny, ve kterých víte, že se nebudete moci poháru účastnit z důvodů lyžařských kurzů, sportovních kurzů, exkurzí, výletů, prázdnin, ředitelského volna, apod.

Zde uveďte vaše případné dotazy či poznámky.

Turnaje Dětského fotbalového poháru

Přihlášky do 12. ročníku Dětského fotbalového poháru byly spuštěny.

Konečné pořadí:

1. ZŠ Hostýnská

2. Prague British International School

3. ZŠ Jílovská

4. Park Lane International School

5. ZŠ Květnového vítězství

6. ZŠ Burešova