Projekt pro pražské školy

Dětský fotbalový pohár

Pražský fotbalový svaz (PFS) ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) a za podpory Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) s radostí každý rok pořádá populární dětský fotbalový turnaj pro žáky a žákyně I. a II. tříd základních škol - Dětský fotbalový pohár. 

Již podeváté se tak mohou díky Dětskému fotbalovému poháru stovky malých fotbalistů a fotbalistek těšit na zábavu a potěšení plynoucí z fotbalu, které si budou moci dosyta užít společně se svými kamarády. 

Hlavním cílem organizátorů poháru je přilákat k fotbalu a ke sportu obecně chlapce a dívky ve věku od 6 do 8 let, kteří v řadě případů nejsou dosud registrováni v žádném sportovním klubu a pro které se tato akce může stát vůbec první motivací k organizovanému sportování.

Patroni projektu

Podporu projektu vyslovily také všechny čtyři pražské prvoligové kluby, kdy každý z nich dodal jednoho z patronů projektu. 

Turnaje Dětského fotbalového poháru

Konečné pořadí:

  1. ZŠ BOHUMILA HRABALA - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ HOSTÝNSKÁ 1 - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Olešská
  4. ZŠ HOSTÝNSKÁ 2
  5. ZŠ Dubeč 2
  6. ZŠ Dubeč 1


Konečné pořadí:

  1. ZŠ Tupolevova - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Bítovská - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Novoborská 3
  4. ZŠ Novoborská 4
  5. ZŠ Novoborská 1
  6. ZŠ Novoborská 2

Celkové pořadí:

  1. ZŠ Dr. Edvarda Beneše - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Generála Františka Fajtla - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Fryčovická
  4. ZŠ Praha – Vinoř
  5. ZŠ Spektrum 2
  6. ZŠ Spektrum 1

Konečné pořadí:

  1. ZŠ Hostivař 1 - postup do semifinálového kola
  2. Prague British International School 1 - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Zárubova 1
  4. ZŠ Mendelova 1
  5. ZŠ Zárubova 2
  6. Prague British International School 2
  7. ZŠ Hostivař 2
  8. ZŠ Mendelova 2

Konečné pořadí:

  1. ZŠ Jitřní 3 - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Vratislavova - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Gutova
  4. ZŠ Kutnohorská
  5. ZŠ Jitřní 1
  6. ZŠ Jitřní 2
  7. ZŠ Jeremenkova
  8. VĚDA základní a jazyková škola

Konečné pořadí:

  1. ZŠ Květnového vítězství - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Mikulova 1 - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Mikulova 2 - postup do semifinálového kola
  4. ZŠ Ke Kateřinkám 1
  5. ZŠ Ke Kateřinkám 2
  6. ZŠ Klíček 1
  7. EDUCAnet 1
  8. EDUCAnet 2
  9. ZŠ Klíček 2

Konečné pořadí:

  1. ZŠ Botičská - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Jílovská - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ sv. Augustina - postup do semifinálového kola
  4. ZŠ A. Čermáka 1
  5. ZŠ Školní
  6. ZŠ V Rybníčkách
  7. ZŠ A. Čermáka 2
  8. ZŠ Compass
  9. ZŠ Jakutská
  10. ZŠ Nad Přehradou

Konečné pořadí:

  1. ZŠ Na Beránku 1 - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Burešova - postup do semifinálového kola
  3. Deutsche Schule Prag
  4. ZŠ Litvínovská
  5. ZŠ Kuncova 1
  6. Park Lane International School 1
  7. Park Lane International School 2
  8. ZŠ Kuncova 2

Konečné pořadí:

  1. FZŠ Chodovická - postup do semifinálového kola
  2. FZŠ Drtinova 1 - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Na Beránku 2
  4. ZŠ Perunova 2
  5. ZŠ Perunova 1
  6. ZŠ Na Beránku 3
  7. FZŠ Drtinova 2

Postup do semifinále:

ZŠ BronzováZŠ Vladislava Vančury

Postup do semifinále:

ZŠ Hanspaulka 1, ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Postup do semifinále:

ZŠ Mazurská 2, ZŠ Jižní IV. 1, ZŠ Jižní IV. 2

Konečné pořadí:

  1. ZŠ a MŠ Angel 1 - postup do semifinálového kola
  2. ZŠ Kolovraty 1 - postup do semifinálového kola
  3. ZŠ Eden 1 - postup do semifinálového kola
  4. ZŠ Kolovraty 2
  5. ZŠ s RvJ K Milíčovu 1
  6. ZŠ Eden 2
  7. ZŠ s RvJ K Milíčovu 2
  8. ZŠ a MŠ Angel 1
  9. Lauderovy školy

1. Konečné pořadí

  1. ZŠ Mikulova - postup do finálového kola
  2. FZŠ Chodovická - postup do finálového kola
  3. ZŠ Mazurská
  4. Prague British International School
  5. ZŠ Kolovraty
  6. ZŠ sv. Augustina
  7. ZŠ Školní
  8. ZŠ Jitřní


2. Konečné pořadí

  1. ZŠ Jílovská - postup do finálového kola
  2. ZŠ Bítovská - postup do finálového kola
  3. ZŠ Květnového vítězství
  4. ZŠ Eden
  5. ZŠ Hostivař
  6. ZŠ Mikulova 2
  7. ZŠ Vratislavova

Konečné pořadí

  1. ZŠ Dr. Edvarda Beneše - postup do finálového kola
  2. ZŠ Angel - postup do finálového kola
  3. ZŠ Burešova
  4. ZŠ Jižní IV. 1
  5. ZŠ Věry Čáslavské
  6. ZŠ Tupolevova
  7. ZŠ Hostýnská 1
  8. ZŠ Jižní IV. 2

Konečné pořadí: 

  1. ZŠ G. F. Faitla - postup do finálového kola
  2. ZŠ B. Hrabala - postup do finálového kola
  3. ZŠ Na Beránku
  4. ZŠ Bronzová
  5. FZŠ Drtinova
  6. ZŠ V. Vančury
  7. ZŠ Hanspaulka

Konečné pořadí

  1. ZŠ generála F. Fajtla
  2. ZŠ Mikulova
  3. ZŠ Jílovská
  4. ZŠ Chodovická
  5. ZŠ B. Hrabala
  6. ZŠ Bítovská
  7. ZŠ Dr. E. Beneše
  8. ZŠ Angel