Projekt pro pražské školy

Dětský fotbalový pohár

Pražský fotbalový svaz (PFS) ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (AŠSK) a za podpory Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) s radostí každý rok pořádá populární dětský fotbalový turnaj pro žáky a žákyně I. a II. tříd základních škol - Dětský fotbalový pohár. 

Již podeváté se tak mohou díky Dětskému fotbalovému poháru stovky malých fotbalistů a fotbalistek těšit na zábavu a potěšení plynoucí z fotbalu, které si budou moci dosyta užít společně se svými kamarády. 

Hlavním cílem organizátorů poháru je přilákat k fotbalu a ke sportu obecně chlapce a dívky ve věku od 6 do 8 let, kteří v řadě případů nejsou dosud registrováni v žádném sportovním klubu a pro které se tato akce může stát vůbec první motivací k organizovanému sportování.

Patroni projektu

Podporu projektu vyslovily také všechny čtyři pražské prvoligové kluby, kdy každý z nich dodal jednoho z patronů projektu. 

Přihláška do DFP 2019

Vážený zástupce základní školy, děkujeme, že jste se rozhodli pro přihlášení do devátého ročníku Dětského fotbalového poháru.

Pozorně vyplňte všechny povinné údaje v tomto formuláři.

V nejbližším období po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat koordinátorka DFP 2019, která vám přihlášku potvrdí, případně doplní potřebné informace.

Týmy budou hrát systémem 4+1, maximální počet dětí v jednom týmu je 10. Máte-li tedy například 12 dětí, utvořte dva týmy po 6. Děti pak mají větší prostor si zahrát po většinu času utkání. Dále upozorňujeme, že v případě přihlášení tří a více školních týmů může organizátor rozlosovat tyto týmy do více základních kol.


Můžete vybrat i více preferovaných míst. Budeme se snažit vyjít vstříc vašim preferencím, přesto upozorňujeme, že může nastat situace, že budete z organizačních důvodů nalosováni do základního kola pořádaného v jiné hale. Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu míst konání. O této skutečnosti budete případně informováni s dostatečným předstihem.

Uveďte, prosím, všechny termíny, ve kterých víte, že se nebudete moci poháru účastnit z důvodů lyžařských kurzů, sportovních kurzů, exkurzí, výletů, prázdnin, ředitelského volna, apod.

Zde uveďte vaše případné dotazy či poznámky.

Turnaje Dětského fotbalového poháru

Zápasy a výsledky

Číslo utkání Tým 1 Tým 2 Skupina Výsledek
1 ZŠ Kutnohorská ZŠ Barrandov A 0:1
2 ZŠ Antonína Čermáka ZŠ Na Beránku B 3:0
3 ZŠ Květnového vítězství ZŠ Novoborská A 0:0
4 ZŠ Jílovská ZŠ Chodovická B 0:0
5 ZŠ Barrandov ZŠ Novoborská A 1:2
6 ZŠ Na Beránku ZŠ Chodovická B 1:0
7 ZŠ Kutnohorská ZŠ Květnového vítězství A 1:1
8 ZŠ Antonína Čermáka ZŠ Jílovská B 2:3
9 ZŠ Květnového vítězství ZŠ Barrandov A 0:1
10 ZŠ Jílovská ZŠ Na Beránku B 2:1
11 ZŠ Novoborská ZŠ Kutnohorská A 2:1
12 ZŠ Chodoviská ZŠ Antonína Čermáka B 0:2
13 ZŠ Novoborská ZŠ Antonína Čermáka SF1 1:0
14 ZŠ Barrandov ZŠ Jílovská SF2 0:2
15 ZŠ Kutnohorská ZŠ Chodovická O7 2:3
16 ZŠ Květnového vítězství ZŠ Na Beránku O5 2:3 (P)
17 ZŠ Antonína Čermáka ZŠ Barrandov O3 2:0
18 ZŠ Novoborská ZŠ Jílovská F 0:3
Pořadí Tým
1. ZŠ Jílovská
2. ZŠ Novoborská
3. ZŠ Antonína Čermáka
4. ZŠ Barrandov
5. ZŠ Na Beránku
6. ZŠ Květnového vítězství
7. ZŠ Chodovická
8. ZŠ Kutnohorská