Komise rozhodčích

Ing. Kryštof Mencl 

  • předseda komise 
  • T 777 297 777 
  • E rozhodci@fotbalpraha.cz 

Členové komise: 

Pavel Orel - 1. místopředseda,  Ondřej Černý - výkonný místopředseda, Martin Dobšík, David Cichra, Pavel Sýkora,                  Miroslav Fišer ml.

zasedání: 

  • jedenkrát za 14 dnů v úterý od 18:00 hodin
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Disciplinární komise

Mgr. Richard Beneš 

  • předseda komise 
  • T 731 182 129 
  • E richard.benes@volny.cz

Členové komise: 

JUDr. Tomáš Capoušek, JUDr. Jaroslav Mašek, Mgr. Jan Gruber, Vladimíra Šebková 

zasedání: 

  • každý týden ve středu v 16:15 hodin 
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Sportovně-technická komise

František Vitovský  

  • předseda komise 
  • T 605 700 040 
  • E vitovsky@fotbalpraha.cz 

Členové komise: 

Milan Kriml (místopředseda), Jan Maděra, Petr Horálek, Vladimíra Šebková, Tomáš Bohatec

zasedání: 

  • každý týden ve středu  ve 13:00 hodin 
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Hospodářská komise

Ing. Dušan Svoboda  

  • předseda komise 
  • E svoboda@sparta.cz 

Členové komise: 

Michal Fischer, František Vitovský  

zasedání: 

  • schází se dle potřeby 
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Komise mládeže

Bc. Tomáš Kubr  

  • předseda komise 
  • T 603 543 937 
  • E tomas.kubr@seznam.cz

Členové komise: 

Renáta Klíčová (místopředseda), Tomáš Bezpalec, Jaroslav Vavříček, Kryštof Herold, Vladimír Skalba 

sekretář komise: Luboš Zákostelský 

zasedání: 

  • schází se dle potřeby 
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Odvolací a revizní komise 

JUDr. Pavel Volf  

  • předseda komise 
  • T 602 386 184 
  • E abc.volf@seznam.cz 

členové komise: 

Lukáš Michl, Svatopluk Malina

Náhradníci komise: Viktor Junek 

sekretář komise: Vladimíra Šebková 

zasedání: 

  • dle statutu ORK PFS 
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Legislativní rada

JUDr. Rudolf Blažek 

  • předseda komise 
  • E blazek@sk-motorlet.cz 

Členové komise: 

Mgr. Michal Suchánek, Mgr. Jiří Oswald

zasedání: 

  • dle potřeby komise
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Marketingová komise

Darek Jakubowicz, MA

  • předseda komise
  • E darek.jakubowicz@bohemians1905.cz

Členové komise:

Radim Trusina, Jiří Čmucha, Jan Gruber

zasedání:

  • dle potřeby komise
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1

Komise pro rozvoj infrastruktury v Praze

MgA. Jiří Vrba

  • předseda komise
  • E jiri.vrba@slavia.cz

Členové komise:

Karel Horčík, JUDr. Rudolf Blažek, Darek Jakubowicz

zasedání:

  • dle potřeby komise
  • Široká 56/10, 110 00 Praha 1