16.03.2023

Pražská teplárenská přebor je po zimní pauze zpátky a s ním i pořádná porce gólů, na kterou se můžete podívat v sestřihu z klubových kamer.

Nejvíce branek a taky největší drama nabídl souboj Přední Kopaniny a Žižkova B. Favorité z Kopaniny prohrávali po první půli 0:2. Zápas ale otočili na 4:2 i díky parádním sólovým akcím Votta a Mainolfiho. Jenže hráči rezervy Žižkova se nevzdali. Poslední slovo si vzal Marco Žiga, který nejdříve v 77. minutě proměnil přímý volný kop, pak v 89. minutě utekl obraně a srovnal na konečných 4:4.

Vedoucí Spoje vyhrály svůj první jarní zápas v Hostivaři 3:0. Dva góly dovezly prakticky do prázdné branky a jeden dal Tadeáš Madej tvrdou ranou z první z hranice vápna. Na druhou Kopaninu mají tak Spoje aktuální náskok 10 bodů.

Na přeborové trávníky se po několika letech vrátil zkušený střelec Josef Bičanik. V dresu Dukly Jižní Město si hned připsal dvě branky proti poslednímu Slavoji Vyšehrad. Výhru Dukly 4:0 korunoval výstavní trefou do šibenice Martin Inneman.