Projekt pro pražské MŠ a ZŠ

Fotbalové besedy

Fotbalové besedy/Škola v pohybu jsou společným projektem Pražského fotbalového svazu a FAČR zaměřeným na žáky a učitele prvního stupně pražských základních škol.

Obsahem Fotbalových besed je:

  • moderovaná beseda s fotbalovou osobností a trenérem
  • vzorová hodina tělesné výchovy se zaměřením na fotbal pod vedením zkušených trenérů

Co získá škola účastí? Děti si z akce kromě sportovních zážitků a radosti odnesou i několik drobných dárků od Pražského fotbalového svazu. A zúčastněná škola navíc získá fotbalový balíček základních fotbalových pomůcek pro využití v rámci hodin tělesné výchovy.

Chcete-li, aby se Fotbalová beseda uskutečnila i na vaší škole, kontaktujte nás na sulek@fotbalpraha.cz

Patroni projektu

Podporu projektu vyslovily také všechny čtyři pražské prvoligové kluby, kdy každý z nich dodal jednoho z patronů projektu.

Formulář pro zástupce škol

Abychom mohli zvážit organizaci akce na vaší škole, prosíme o vyplnění následujícího formuláře.


Abychom mohli zvážit organizaci akce na vaší škole, prosíme o vyplnění následujícího formuláře.

Informace o Vašich sportovišťích

Vyplňte, prosím, údaje o dispozicích vašich sportovišť. Tyto informace hrají podstatnou roli při výběru škol, kde besedy proběhnou.

Prostory pro besedu

Uveďte, prosím, jaké jsou dispoziční možnosti vaší školy pro produkci moderované besedy s osobností. Besedy z pravidla probíhají ve stejném prostoru jako tréninkové jednotky (tzn. na venkovním hřišti či v tělocvičně). Přesto vás prosíme o uvedení dalších možných prostor, ve kterých by bylo možné, v případě potřeby, produkci realizovat.