Foto: PFS
#10 Podcast Fotbal Praha | Jakub Pospíšil: Proč musí odejít z Královic po 19. kole? Něco jsem slíbil, přiznává
28.03.2024

#10 Podcast Fotbal Praha | Jakub Pospíšil: Proč musí odejít z Královic po 19. kole? Něco jsem slíbil, přiznává

Jak přesně zní tajná dohoda mezi Vyžlovkou a Královicemi, kvůli které nesmí Jakub Pospíšil dotáhnout záchranářskou misi Královic do konce? A bude se skutečně pakovat po 19. kole Pražská teplárenská přeboru zpět do Středočeského kraje? Nejen o tom je další povídání Richarda Valouška v rámci podcastu Fotbal Praha.

Jakub Pospíšil, autor desítek přeborových gólů, se rozpovídal o náročném stěhování do Kanady i o tom, proč nemohl dál trénovat dospělý fotbal. „Bylo to hrozný. Musel jsem řešit přítelkyně hráčů, jejich dovolené i volný čas. Tohle už zažít nechci. I proto jsem musel z Královic zmizet,“ zazní v další části povídání.

Na závěr se dotkl nepovedeného podzimu ve Vyžlovce. „Potřeboval jsem změnu, kamarádi mě tam zlákali. Já tu soutěž ale zle podcenil, nebyl jsem vůbec fyzicky připravený. Kolikrát jsem chtěl během podzimu zahodit kopačky do lesa,“ říká a zlobí se sám na sebe.

Radost mu dělá alespoň to, že po letech obléká stejný dres s kamarádem a bývalým tahounem Královic Eduardem Formáčkem. „Tehdy mě v Královicích všichni nechali napospas, tak mi to teď trochu vynahrazuje. Ale dobře vím, že to jsou pro něj poslední zápasy v kariéře.“


Celou epizodu si můžete poslechnout na:

Spotify

Apple podcast

Google podcast 


Související články