Foto: PFS
#9 Podcast Fotbal Praha | Rebel Leo Bužík: Otevřená zpověď o rasismu i fotbalových průšvizích
14.03.2024

#9 Podcast Fotbal Praha | Rebel Leo Bužík: Otevřená zpověď o rasismu i fotbalových průšvizích

Zmařený talent! Tak o sobě upřímně hovoří fotbalista Olympie Radotín, Leo Bužík. Po poslechu dalšího dílu našeho podcastu Fotbal Praha vás jistě napadne pár dalších přízvisek. Pařmen, průšvihář, horká hlava. „Byly zápasy, na které jsem dorazil rovnou z párty,“ přiznává mimo jiné při povídání s Richardem Valouškem.

Jaký je jeho největší fotbalový průšvih a co nejhoršího si na hřišti dovolil, když slyšel jednu z řady rasistických urážek? „V kabině sem tam někdo ze srandy řekne – nazdar cikáne – to beru, mám rád humor. Na hřišti od soupeřů si to ale líbit nenechám,“ říká důrazně při dalších otázkách.

Ještě během střední školy okusil pod trenérem Jarolímem třetí ligu a jak sám otevřeně přiznává, mohl hrát klidně i první. „Když vidím kvalitu některých hráčů v lize, věřil bych si na to. Vyčítám si, že jsem to vzdal tak brzy.“

V dalším dílu našeho podcastu se z upřímné zpovědi Lea Bužíka dozvíte mnohem víc, třeba i jednu hodně peprnou historku s trenérem Jarolímem ze zápasu s Vltavínem v ČFL, na který dorazil z diskotéky pozdě na sraz.

Celou epizodu si můžete poslechnout na:

Spotify

Apple podcast

Google podcastSouvisející články