26.10.2023

Největším překvapením 12. kola Pražská teplárenská přeboru byla výhra Braníku nad lídrem tabulky z Tempa. Jediný gól z tohoto zápasu a další zajímavé situace uplynulého víkendu si můžete pustit v tradičním sestřihu.

Na první místo tabulky se bodově dotáhla Přední Kopanina. Ta na domácím hřišti zdolala Třeboradice 4:1. Gólově zápas načal trefou z přímého kopu Daniel Urban. Ten poté naservíroval do prázdné branky Tomášovi Mejdrovi další gól. Snahy Třeboradic o vyrovnání pak utnul podařeným halfvolejem za vápnem Filip Zelenka.

Podobným výsledkem skončil zápas mezi Kolovraty a Zličínem. Tady se ale domácí Kolovraty musely více nadřít a dvakrát dotahovaly náskok soupeře. Za zmínku stojí krásné sólo Serie Antonie Feriole Bagoua ze Zličína, který otevíral skóre. Ve druhé půli ho pak ale v počtu kliček před gólem předčil Lukáš Kalenda z Kolovrat...

Střelecky se dařilo i rezervě Žižkova, která vyhrála v Uhříněvsi 4:0. Dva góly padly po pěkných přehozeních gólmana.

Velké drama se pak odehrálo v Podolí, kde Dolní Chabry srovnávaly dvěma góly po 90. minutě na 3:3.