A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ

11.08.2019 17:00 ne 11.08.2019 17:00 2019110A1A0101 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 2:0 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. B Slavoj Vyšehrad B VYS Detail
18.08.2019 17:00 ne 18.08.2019 17:00 2019110A1A0208 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 2:2 FK Admira Praha z.s. B Admira B ADM Detail
24.08.2019 10:15 so 24.08.2019 10:15 2019110A1A0302 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 5:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
01.09.2019 17:00 ne 01.09.2019 17:00 2019110A1A0407 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:1 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Slavoj Podolí POD Detail
07.09.2019 17:00 so 07.09.2019 17:00 2019110A1A0503 FC Přední Kopanina Přední Kopanina PRK 6:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
15.09.2019 16:30 ne 15.09.2019 16:30 2019110A1A0606 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:1 TJ Sokol Královice, z.s. Sokol Královice KRA Detail
21.09.2019 10:30 so 21.09.2019 10:30 2019110A1A0704 SK Hostivař Hostivař HTV 1:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
29.09.2019 16:00 ne 29.09.2019 16:00 2019110A1A0805 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 5:0 SC Olympia Radotín Radotín RAD Detail
05.10.2019 10:30 so 05.10.2019 10:30 2019110A1A0905 FK Dukla Jižní Město z.s. Dukla Jižní Město DJM 3:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
13.10.2019 15:30 ne 13.10.2019 15:30 2019110A1A1004 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 2:1 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN Zličín ZLI Detail
19.10.2019 10:30 so 19.10.2019 10:30 2019110A1A1106 SK Uhelné sklady Praha Uhelné sklady UHS 0:5 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
28.10.2019 14:30 po 28.10.2019 14:30 2019110A1A1203 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 0:2 SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP Detail
02.11.2019 17:00 so 02.11.2019 17:00 2019110A1A1307 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. B Viktoria Žižkov B ZIZ 0:7 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
10.11.2019 14:00 ne 10.11.2019 14:00 2019110A1A1402 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:1 Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. B Motorlet B MTR Detail
16.11.2019 10:30 so 16.11.2019 10:30 2019110A1A1508 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 1:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
07.03.2020 14:30 so 07.03.2020 14:30 2019110A1A1601 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. B Slavoj Vyšehrad B VYS 5:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
22.03.2020 15:00 ne 22.03.2020 15:00 2019110A1A1802 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- odložené Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
28.03.2020 10:15 so 28.03.2020 10:15 2019110A1A1907 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Slavoj Podolí POD -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
05.04.2020 16:30 ne 05.04.2020 16:30 2019110A1A2003 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- FC Přední Kopanina Přední Kopanina PRK Detail
10.04.2020 15:00 pá 10.04.2020 15:00 2019110A1A2106 TJ Sokol Královice, z.s. Sokol Královice KRA -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
19.04.2020 17:00 ne 19.04.2020 17:00 2019110A1A2204 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Hostivař Hostivař HTV Detail
22.04.2020 17:00 st 22.04.2020 17:00 2019110A1A1708 FK Admira Praha z.s. B Admira B ADM -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
25.04.2020 17:00 so 25.04.2020 17:00 2019110A1A2305 SC Olympia Radotín Radotín RAD -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
03.05.2020 17:00 ne 03.05.2020 17:00 2019110A1A2405 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- FK Dukla Jižní Město z.s. Dukla Jižní Město DJM Detail
08.05.2020 10:30 pá 08.05.2020 10:30 2019110A1A2504 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN Zličín ZLI -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
17.05.2020 17:00 ne 17.05.2020 17:00 2019110A1A2606 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Uhelné sklady Praha Uhelné sklady UHS Detail
23.05.2020 10:15 so 23.05.2020 10:15 2019110A1A2703 SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
31.05.2020 17:00 ne 31.05.2020 17:00 2019110A1A2807 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. B Viktoria Žižkov B ZIZ Detail
06.06.2020 10:30 so 06.06.2020 10:30 2019110A1A2902 Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. B Motorlet B MTR -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
13.06.2020 10:30 so 13.06.2020 10:30 2019110A1A3008 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail