Výběry U13 a U14 přivezly šest bodů z Plzně

Třetí kolo Mezikrajské soutěže bylo odehráno ve středu 8. října 2019 v areálu Senco Doubravka na umělé trávě. Soupeřem výběru Pražského fotbalového svazu byly výběry U13 a U14 Plzeňského KFS. Utkání byla svižná a v obou padlo hodně gólů. Výběr U13 svému protivníkovi nastřílel 13 branek, jednou inkasoval a další šance ještě neproměnil. Konečné skóre 1:13 odpovídalo dění na hřišti. Utkání výběrů U14 vypadá podle konečného výsledku 0:8 jednoznačně. Domácí však hráli velice dobře, vypracovali si spoustu šancí, ale ani jednu neproměnili. Pražanům se v koncovce naopak dařilo.

Plzeňský KFS U13 - Pražský FS U13 1:13 (1:6/0:5)
Branky: Wölfl 3, Penxa 3, Kroupa 2, Chekrigyn 2, Jánský, Nechvátal, Bartoš.
Sestava I: Bašta Daniel - Pilař Jakub, Hubička David, Vlček Jakub, Duška Štěpán, Sušický Jiří, Wölfl Šimon, Bartoš Patrik, Palivec Jáchym, Hrubý Dominik, Kroupa Michal.
Sestava II: Kolínek Adam - Nechvátal Matyáš, Penxa Ondřej, Čížek Kryštof, Chekrygin Alexandr, Červenka Adam, Janský David, Nedbal Jiří, Vodolán Štěpán, Beran Štěpán, Hegedüs Matěj.

Hodnocení trenéra Ondřeje Jury: V úvodu jsme se dostávali do tempa pomaleji. Brzdilo nás spoustu nepřesností a chybných rozhodnutí. Uklidnili jsme první brankou a poté již převzali iniciativu nad utkáním. Soupeři jsme v součtu nastříleli 13 branek, některé po krásných akcích. V obranné fázi jsme hráli zodpovědně, proto nás mrzí jedna inkasovaná branka z konce prvního poločasu. Z Plzně odjíždíme s pozitivními pocity.

Plzeňský KFS U14 - Pražský FS U14 0:8 (0:6)
Sestava: Hataš – Ho, Piralič, Konečný, Tesař, Demmer, Saal, Dufek, Tošnar, Rus, Kyzlink, Pospíšil, Teterya, Boledovič, Rosenvald, Fitz, Chadžijev.
Branky: 4. a 12. Rus, 5. a 70. Kyzlink, 32.Saal, 37. a 40. Piralič, 72.Fritz.

Hodnocení trenéra Martina Lillinga: V prvních pěti minutách byli Plzeňští velmi nabuzení a my jsme neopustili svou polovinu. Na jejich konci však kluci vstřelili z rychlých brejků dvě branky a od té doby už po celý poločas hru ovládali. Po přestávce byli domácí přeci jen více na míči, ale branky jsme stříleli pouze my. Celkově můžeme být spokojeni, především do přestávky kluci odehráli velmi dobrý zápas.