Foto: redakce
Festival Kašpárkohraní patřil fotbalu

Festival Kašpárkohraní patřil fotbalu

Fotbal se stal opět významnou součástí tradičního pražského festivalu. Společně s atrakcemi Pražského fotbalového svazu děti bavily také ty od významných klubů - Sparty a Dukly. Společně se tak vytvořilo rozsáhlé fotbalové území plné radosti a pohybu.

Tentokrát se Festival Kašpárkohraní uskutečnil v krásném areálu obory Hvězda a tahle změna mu velmi pomohla. Hned po otevření se v oboře začala objevovat velká spousta rodin s dětmi, které si přijely zpestřit svůj den.

Už od počátku se začaly hojně využívat také atrakce Pražského fotbalového svazu, který si tentokrát připravil uzavřenou kulatou fotbalovou klec, fotbalové hřiště a fotbalový kulečník, který tradičně uchvátil hlavně ty nejmenší návštěvníky. Až do večera se atrakce těšily velké oblibě a každý, kdo si je vyzkoušel, obdržel od PFS zaslouženou odměnu.

Vysoká účast potěšila také přítomného marketingového manažera PFS Jana Grubera: „Jsem rád, že si spousta dětí vyzkoušela fotbal, který zde měl opravdu velké zastoupení. Na dětech byla vidět radost z pohybu. Doufám, že v něm budou pokračovat i po festivalu a zapíší se do některého z pražských fotbalových klubů.“

Na děti se přišel podívat také maskot PFS lvíček Bruncvík, který si s nimi notoval a několikrát se s dětmi fotograficky zvěčnil na památku. Na festivalu měl také své fotbalové parťáky – maskota Spartakuse a medvídka Julisáka, kteří se pohybovali u fotbalových atrakcí Sparty a Dukly, které také byly plné spokojených dětí.

Na Kašpárkohraní jsme si tedy užili opravdu povedený den plný radosti. Na fotogalerii se můžete podívat ZDE

V nejbližší době se chystáme na Pražský festival sportu a volného času, který proběhne 16. 6. – 20. 6. na Letné. Jste srdečně zváni, tak si určitě přijďte vyzkoušet naše fotbalové atrakce. Více o chystané akci ZDE