A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

05.08.2023 10:30 so 05.08.2023 10:30 2023110A2A0106 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 2:0 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB Detail
13.08.2023 17:00 ne 13.08.2023 17:00 2023110A2A0204 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 2:1 SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP Detail
19.08.2023 10:30 so 19.08.2023 10:30 2023110A2A0305 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 6:0 Sokol Dolní Počernice z.s. Dolní Počernice DPO Detail
27.08.2023 17:00 ne 27.08.2023 17:00 2023110A2A0405 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 5:1 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
02.09.2023 10:30 so 02.09.2023 10:30 2023110A2A0504 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 2:2 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" Spoje "B" SPJ Detail
10.09.2023 17:00 ne 10.09.2023 17:00 2023110A2A0606 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" Tempo "B" TEM 2:2 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
16.09.2023 10:30 so 16.09.2023 10:30 2023110A2A0703 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 0:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
23.09.2023 11:00 so 23.09.2023 11:00 2023110A2A0807 SK Hostivař Hostivař HTV 1:1 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
30.09.2023 10:30 so 30.09.2023 10:30 2023110A2A0902 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 4:1 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
07.10.2023 10:15 so 07.10.2023 10:15 2023110A2A1008 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 2:1 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
14.10.2023 10:30 so 14.10.2023 10:30 2023110A2A1101 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 2:2 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
21.10.2023 10:30 so 21.10.2023 10:30 2023110A2A1208 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 4:1 FK VINOŘ 1928 z. s. Fotbal Vinoř VIN Detail
28.10.2023 10:30 so 28.10.2023 10:30 2023110A2A1302 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG -:- odložené Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
02.11.2023 18:30 čt 02.11.2023 18:30 2023110A2A1310 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 0:4 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
04.11.2023 10:30 so 04.11.2023 10:30 2023110A2A1407 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 8:0 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
11.11.2023 14:00 so 11.11.2023 14:00 2023110A2A1503 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 1:2 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
09.03.2024 14:00 so 09.03.2024 14:00 2023110A2A1704 SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP 1:4 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
16.03.2024 17:30 so 16.03.2024 17:30 2023110A2A1805 Sokol Dolní Počernice z.s. Dolní Počernice DPO 0:3 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
24.03.2024 12:15 ne 24.03.2024 12:15 2023110A2A1905 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 2:0 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
29.03.2024 13:30 pá 29.03.2024 13:30 2023110A2A2004 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" Spoje "B" SPJ 1:2 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
06.04.2024 10:30 so 06.04.2024 10:30 2023110A2A2106 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 5:0 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" Tempo "B" TEM Detail
14.04.2024 16:30 ne 14.04.2024 16:30 2023110A2A2203 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:1 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
20.04.2024 10:30 so 20.04.2024 10:30 2023110A2A2307 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 5:1 SK Hostivař Hostivař HTV Detail
27.04.2024 10:30 so 27.04.2024 10:30 2023110A2A2402 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 0:5 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
04.05.2024 10:30 so 04.05.2024 10:30 2023110A2A2508 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 0:1 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
12.05.2024 17:00 ne 12.05.2024 17:00 2023110A2A2601 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 2:3 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
18.05.2024 17:00 so 18.05.2024 17:00 2023110A2A2708 FK VINOŘ 1928 z. s. Fotbal Vinoř VIN 2:1 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
25.05.2024 10:30 so 25.05.2024 10:30 2023110A2A2802 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV -:- Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
31.05.2024 19:00 pá 31.05.2024 19:00 2023110A2A2907 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST -:- Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail
08.06.2024 17:00 so 08.06.2024 17:00 2023110A2A3003 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV -:- SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
15.06.2024 17:00 so 15.06.2024 17:00 2023110A2A1606 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB -:- Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV Detail