Jan Ondrůšek

Ďáblice
32 let

Statistiky

4
vstřelené branky
13
odehrané zápasy
1049
odehrané minuty
4
žluté karty
0
červené karty

Zápasy

Zápas Datum Domácí SK Hosté M G ŽK ČK
2022110A2A1503 12.11.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:0 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV 25 0 0 0
2022110A2A1406 05.11.22 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 0:3 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 92 0 1 0
2022110A2A1304 30.10.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:1 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 97 1 1 0
2022110A2A1205 22.10.22 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 92 1 0 0
2022110A2A1105 16.10.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 1:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 46 0 0 0
2022110A2A1004 09.10.22 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" Tempo "B" TEM 4:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 93 0 1 0
2022110A2A0906 02.10.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:5 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 70 0 0 0
2022110A2A0803 25.09.22 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 3:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 96 0 1 0
2022110A2A0707 18.09.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 8:1 Sokol Dolní Počernice z.s. Dolní Počernice DPO 92 1 0 0
2022110A2A0508 04.09.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:6 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB 94 0 0 0
2022110A2A0401 28.08.22 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 1:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 95 0 0 0
2022110A2A0202 14.08.22 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 3:4 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 63 1 0 0
2022110A2A0107 07.08.22 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 1:4 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 94 0 0 0

Přestupy

Typ Od Do Odkud Kam
Přestup 20.10.1997 02.02.2012 FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Admira Praha z.s.
Hostování 16.08.2007 31.12.2007 FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Admira Praha z.s.
Hostování 13.03.2008 30.06.2008 FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Admira Praha z.s.
Hostování 21.08.2008 31.12.2008 FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Admira Praha z.s.
Hostování 19.03.2009 30.06.2009 FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Admira Praha z.s.
Volný přestup 02.02.2012 01.07.2017 FK Admira Praha z.s. SK Ďáblice z.s.