čt 1.
září
Sokol Kolovraty
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
pá 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
so 3.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
-
SK Třeboradice z.s.
Třeboradice
TBR
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
1999 Praha
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
ne 4.
září
Sokol Kolovraty
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
1999 Praha
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3K 2014/15 (1HP)
st 7.
září
Sokol Kolovraty
Pohár
POHÁR DOROST - 1.KOLO
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
čt 8.
září
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
1999 Praha
Mladší přípravka
H3K 2014/15 (1HP)
pá 9.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 10.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
ne 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
st 14.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
1999 Praha
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
Sokol Kolovraty
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 15.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
pá 16.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
so 17.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 18.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
1999 Praha
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3K 2014/15 (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
st 21.
září
Sokol Kolovraty
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
čt 22.
září
Sokol Kolovraty
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
pá 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 24.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
H3G 2014/15 (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
ne 25.
září
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3K 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
14:30
Sokol Kolovraty
Kolovraty
KOL
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek "C"
Motorlet Praha "C"
MTR
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
po 26.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
st 28.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
H3E 2014/15 (1HP)
Sokol Kolovraty
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
pá 30.
září