ne 1.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
st 4.
května
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 5.
května
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 6.
května
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
so 7.
května
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
ne 8.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
pá 13.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
so 14.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 15.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
po 16.
května
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
čt 19.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 20.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
so 21.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
ne 22.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 25.
května
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
čt 26.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 27.
května
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
so 28.
května
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 29.
května
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2013/14 (1HP)
út 31.
května