st 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
čt 3.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 4.
září
SC Olympia Radotín
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
so 5.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SC Olympia Radotín
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 6.
září
SC Olympia Radotín
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
po 7.
září
SC Olympia Radotín
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
út 8.
září
SC Olympia Radotín
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
SK Třeboradice z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
st 9.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
SC Olympia Radotín
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 10.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
pá 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SC Olympia Radotín
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
so 12.
září
SC Olympia Radotín
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
ne 13.
září
SC Olympia Radotín
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
út 15.
září
SC Olympia Radotín
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 17.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 18.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
SC Olympia Radotín
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
so 19.
září
SC Olympia Radotín
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
ne 20.
září
SC Olympia Radotín
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
út 22.
září
SC Olympia Radotín
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
st 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SC Olympia Radotín
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
čt 24.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
pá 25.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
SC Olympia Radotín
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
so 26.
září
SC Olympia Radotín
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
ne 27.
září
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
po 28.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
SC Olympia Radotín
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
út 29.
září
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
st 30.
září