ne 1.
září
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Čechoslovan Chuchle Praha, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
čt 5.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 6.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 7.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 8.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Čechoslovan Chuchle Praha, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 12.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 13.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 14.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 15.
září
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Čechoslovan Chuchle Praha, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 18.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 19.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 20.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 21.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 22.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Čechoslovan Chuchle Praha, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 24.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 26.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 27.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 28.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 29.
září