so 1.
června
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 2.
června
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
út 4.
června
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
st 5.
června
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
čt 6.
června
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 7.
června
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 8.
června
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 9.
června
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 13.
června
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 15.
června
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 16.
června