so 1.
června
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3I 2008/9 (1HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ne 2.
června
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Union Strašnice z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
po 3.
června
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 4.
června
Tělovýchovná jednota PRAGA
Pohár
POHÁR ŽÁCI - FINÁLE
st 5.
června
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Strašnice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
čt 6.
června
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 7.
června
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
so 8.
června
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Strašnice z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 9.
června
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Sokol Stodůlky
STO
-
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Strašnice z.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
so 15.
června
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
FK Union Strašnice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 16.
června