út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
pá 5.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 6.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
čt 11.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 12.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 13.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
čt 18.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 20.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
st 24.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 26.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října