po 1.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
-
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Sokol Stodůlky
STO
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 7.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
čt 11.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 13.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 20.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
-
Viktorka Žižkov C
Viktorka Žižkov C
ZIZ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 21.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
po 22.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
pá 26.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
út 30.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
17:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR