so 1.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 2.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
st 5.
září
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
pá 7.
září
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 8.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 9.
září
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 12.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
pá 14.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 15.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 16.
září
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 22.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 23.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 25.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 26.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
čt 27.
září
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
pá 28.
září
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 29.
září
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 30.
září