út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
12:00
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
H3H 1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3J (1HP)
so 13.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 20.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
so 27.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FK Meteor Praha VIII, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3J (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října