st 3.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 4.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 12.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
čt 18.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 20.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 21.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
po 22.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ne 28.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
út 30.
října