po 1.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 4.
října
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 5.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
ne 7.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
út 9.
října
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3J 2008/9 (1HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 12.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3H 2008/9 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 13.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 14.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3L (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
po 15.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
st 17.
října
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
FK Řeporyje, z.s.
SK Aritma Praha, z.s.
čt 18.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 21.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
út 23.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
FK Řeporyje, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3H 2008/9 (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 28.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
út 30.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
st 31.
října