út 2.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 5.
října
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
čt 11.
října
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 12.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3H 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3J (1HP)
so 13.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
ne 14.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3L (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
st 17.
října
SK Aritma Praha, z.s.
čt 18.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 20.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:15
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Aritma Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
st 24.
října
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
čt 25.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
pá 26.
října
SK Aritma Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3H 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Aritma Praha, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3H 1HP)
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ne 28.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 31.
října