čt 1.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
pá 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
so 3.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
-
SK Třeboradice z.s.
Třeboradice
TBR
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3J 2014/15 (1HP)
08:30
FC Nebušice z.s.
Sokol Nebušice
NEB
-
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Slavoj Vyšehrad
VYS
H3H 2014/15 (1HP)
ne 4.
září
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2012/13 (2HP)
17:00
FC Přední Kopanina
Přední Kopanina
PRK
-
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Slavoj Vyšehrad
VYS
G3E 2012/13 (2HP)
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3K 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Březiněves
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
út 6.
září
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Pohár
POHÁR DOROST - 1.KOLO
st 7.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 8.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
pá 9.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
so 10.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
G3K 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
ne 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
10:00
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Slavoj Vyšehrad
VYS
-
FK VINOŘ 1928 z. s.
Fotbal Vinoř
VIN
G3F 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3J 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
st 14.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 15.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 16.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Březiněves
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
so 17.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
G3F 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3J 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
ne 18.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3I 2012/13 (1HP)
G3K 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
H3H 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
út 20.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
st 21.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
čt 22.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
pá 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 24.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2012/13 (1HP)
G3I 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
H3G 2014/15 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
ne 25.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
G3F 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3J 2014/15 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
po 26.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
út 27.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Starší přípravka
G3I 2012/13 (1HP)
st 28.
září
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2012/13 (2HP)
G3E 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3H 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
H3E 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
pá 30.
září