čt 1.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
pá 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
so 3.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
-
SK Třeboradice z.s.
Třeboradice
TBR
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 4.
září
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
st 7.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
čt 8.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
pá 9.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 10.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
ne 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
st 14.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 15.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
pá 16.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
so 17.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
SK NUSLE z.s.
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
ne 18.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
st 21.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
čt 22.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
pá 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 24.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
H3G 2014/15 (1HP)
ne 25.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK NUSLE z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
po 26.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
út 27.
září
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
st 28.
září
SK NUSLE z.s.
Starší dorost
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
H3E 2014/15 (1HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3E 2012/13 (2HP)
pá 30.
září