st 1.
června
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
pá 3.
června
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 4.
června
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
ne 5.
června
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
Ambassadors FC Praha
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 9.
června
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
so 11.
června
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
ne 12.
června
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Ambassadors FC Praha
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 16.
června
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
pá 17.
června
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
so 18.
června
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
PARTISAN PRAGUE F.C.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Ambassadors FC Praha
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 19.
června