so 2.
dubna
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 3.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
H3E 2013/14 (1HP)
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
st 6.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 7.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 8.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 9.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
TJ Sokol Královice, z.s.
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
ne 10.
dubna
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
FK Union Žižkov, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
út 12.
dubna
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 13.
dubna
TJ Sokol Královice, z.s.
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
FK Admira Praha z.s.
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
pá 15.
dubna
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Union Žižkov, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Admira Praha z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 17.
dubna
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Union Žižkov, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
po 18.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 20.
dubna
FK Admira Praha z.s.
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
čt 21.
dubna
TJ Sokol Královice, z.s.
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
pá 22.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 23.
dubna
FK Union Žižkov, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 24.
dubna
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Union Žižkov, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
út 26.
dubna
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
st 27.
dubna
FK Admira Praha z.s.
Starší přípravka
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
pá 29.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3H 2013/14 (1HP)
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3I 2013/14 (1HP)
so 30.
dubna