st 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
TJ Sokol Cholupice
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 3.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 4.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
so 5.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Cholupice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
ne 6.
září
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
út 8.
září
Sokol Kolovraty
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
SK Třeboradice z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
st 9.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
Sokol Kolovraty
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 10.
září
TJ Sokol Cholupice
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
pá 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
TJ Sokol Cholupice
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
so 12.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
TJ Sokol Cholupice
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
TJ Sokol Cholupice B
Sokol Cholupice B
CHO
-
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Sokol Lochkov
LCH
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
Sokol Kolovraty
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ne 13.
září
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
čt 17.
září
TJ Sokol Cholupice
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 18.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Sokol Kolovraty
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
so 19.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
TJ Sokol Cholupice
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
ne 20.
září
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
Sokol Kolovraty
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 22.
září
Sokol Kolovraty
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
st 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
čt 24.
září
Sokol Kolovraty
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Cholupice
Starší přípravka
G3I 2010/11 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
pá 25.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
so 26.
září
Sokol Kolovraty
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
TJ Sokol Cholupice
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
po 28.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3M 2011(1HP)
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
st 30.
září