so 7.
března
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 8.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 19.
března
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 20.
března
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3E (2HP)
so 21.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Záběhlice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
ne 22.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 27.
března
SK Junior Praha 1960, z.s.
Mladší přípravka
H3E (2HP)
so 28.
března
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Záběhlice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ne 29.
března