pá 6.
března
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 7.
března
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 8.
března
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 14.
března
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 19.
března
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 21.
března
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
ne 22.
března
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
11:00
TJ Sokol Řepy, z.s.
Sokol Řepy
REP
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. B
Střešovice 1911 B
STR
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 28.
března
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 29.
března