st 1.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
pá 3.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3J (1HP)
so 4.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 5.
května
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
út 7.
května
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 8.
května
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 9.
května
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 10.
května
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 11.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
14:00
FK Loko Vltavín, z.s. B
Loko Vltavín B
VLT
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3F 2010/11 (2HP)
ne 12.
května
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 15.
května
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 16.
května
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 17.
května
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 18.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ne 19.
května
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 22.
května
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3H 1HP)
čt 23.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 24.
května
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3H 1HP)
so 25.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 26.
května
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 29.
května
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 30.
května
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 31.
května