út 2.
dubna
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
so 6.
dubna
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SC Olympia Radotín
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
dubna
SC Olympia Radotín
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3K (1HP)
H3F 2010/11 (2HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3I (1HP)
pá 12.
dubna
SK HAMR, z.s.
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SC Olympia Radotín
so 13.
dubna
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3K (1HP)
SC Olympia Radotín
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK HAMR, z.s.
ne 14.
dubna
SC Olympia Radotín
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3I (1HP)
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
st 17.
dubna
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 19.
dubna
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SC Olympia Radotín
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Ambassadors FC Praha
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
po 22.
dubna
SC Olympia Radotín
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
čt 25.
dubna
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
pá 26.
dubna
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
SC Olympia Radotín
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
dubna
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
SC Olympia Radotín
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
dubna