čt 1.
listopadu
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 2.
listopadu
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
16:00
FK Loko Vltavín, z.s.
Loko Vltavín
VLT
-
Sportovní klub Čechoslovan Chuchle
Čechoslovan Chuchle
CCH
G3J 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Uhelné sklady Praha
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 3.
listopadu
SK Uhelné sklady Praha
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3L (1HP)
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 4.
listopadu
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
AFK Union Žižkov
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Uhelné sklady Praha
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
čt 8.
listopadu
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 9.
listopadu
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Uhelné sklady Praha
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 10.
listopadu
SK Uhelné sklady Praha
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
AFK Union Žižkov
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 11.
listopadu
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
FC Nebušice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Uhelné sklady Praha
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 15.
listopadu
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 16.
listopadu
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
so 17.
listopadu
SK Uhelné sklady Praha
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 18.
listopadu