čt 1.
listopadu
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 2.
listopadu
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
so 3.
listopadu
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3K (1HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3F 2010/11 (2HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 4.
listopadu
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3F 2008/9 (2HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3E 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
út 6.
listopadu
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
st 7.
listopadu
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 8.
listopadu
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
pá 9.
listopadu
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 10.
listopadu
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 11.
listopadu
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3E 2008/9 (2HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
st 14.
listopadu
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 15.
listopadu
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 16.
listopadu
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
so 17.
listopadu
FC TEMPO PRAHA, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ne 18.
listopadu