čt 1.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 2.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 3.
listopadu
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ne 4.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3I (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
čt 8.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 9.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší přípravka
H3J (1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 10.
listopadu
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 11.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
čt 15.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 16.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 17.
listopadu
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
09:00
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
-
CU Bohemians Praha, z.s.
Bohemians Praha
CUB
H3J (1HP)
ne 18.
listopadu