pá 2.
listopadu
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
so 3.
listopadu
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 4.
listopadu
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
so 10.
listopadu
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Junior Praha 1960, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ne 11.
listopadu
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 17.
listopadu
TJ Sokol Stodůlky z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
SK Junior Praha 1960, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 18.
listopadu