pá 2.
listopadu
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 3.
listopadu
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 4.
listopadu
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
st 7.
listopadu
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 9.
listopadu
Sportovní klub Čechie Smíchov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
so 10.
listopadu
Sportovní klub Čechie Smíchov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 11.
listopadu
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:00
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Sokol Lysolaje
LYS
-
Sportovní klub Čechie Smíchov B
Čechie Smíchov B
CSM
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 16.
listopadu
Sportovní klub Čechie Smíchov
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 17.
listopadu
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 18.
listopadu