čt 1.
listopadu
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 2.
listopadu
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 3.
listopadu
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3L (1HP)
ne 4.
listopadu
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 9.
listopadu
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 10.
listopadu
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:00
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
-
ABC Braník fotbal, z. s. C
Braník C
BRN
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
ne 11.
listopadu
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 15.
listopadu
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 16.
listopadu
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 17.
listopadu
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ne 18.
listopadu