po 1.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
ČAFC Praha z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 2.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
st 3.
října
ČAFC Praha z.s.
čt 4.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
ČAFC Praha z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 6.
října
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 7.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
16:00
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
-
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Zličín
ZLI
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
po 8.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ČAFC Praha z.s.
st 10.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 11.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
H3H 1HP)
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
ne 14.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ČAFC Praha z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3I (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
po 15.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 18.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ČAFC Praha z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
ČAFC Praha z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
H3J (1HP)
H3K (1HP)
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
ne 21.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
po 22.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ČAFC Praha z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 24.
října
TJ Sokol Královice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 25.
října
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
ČAFC Praha z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
ČAFC Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3J (1HP)
H3I (1HP)
H3H 1HP)
TJ Sokol Královice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal mládež
Mladší přípravka
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
ne 28.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
ČAFC Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Běchovice
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
út 30.
října