po 1.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 3.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 5.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 7.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
po 8.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 10.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 13.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3E (2HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 14.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 19.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 20.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ne 21.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3J (1HP)
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
po 22.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 23.
října
SK Ďáblice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 24.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 25.
října
SK Ďáblice z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
pá 26.
října
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
SK Ďáblice z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3J (1HP)
1. FC BARRANDOV z. s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:30
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
Slovan Bohnice
BHN
-
SK Ďáblice z.s.
Ďáblice
DAB
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října