út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Cholupice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
pá 5.
října
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Cholupice
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
so 6.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
10:45
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
12:30
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
TJ Sokol Cholupice
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 9.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
čt 11.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
pá 12.
října
TJ Sokol Cholupice
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Dukla Jižní Město z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 13.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3H 1HP)
TJ Sokol Cholupice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 16.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
so 20.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
13:45
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Xaverov
XAV
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:15
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3G 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Dukla Jižní Město z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
TJ Sokol Cholupice
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 23.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
FK Dukla Jižní Město z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
čt 25.
října
TJ Sokol Cholupice
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 27.
října
FK Dukla Jižní Město z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
10:15
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Cholupice
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
ne 28.
října
TJ Sokol Cholupice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
TJ ČZU Praha z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
út 30.
října