út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 6.
října
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
pá 12.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 13.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
14:30
TJ Sokol Stodůlky z.s. C
Sokol Stodůlky C
STO
-
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Sokol Benice
BNC
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 20.
října
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3K (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ne 21.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
út 23.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 24.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 26.
října
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ AFK Slivenec, z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 28.
října