út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 5.
října
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 6.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
po 8.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 11.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 12.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 13.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
čt 18.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 20.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:15
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3L 2009 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
st 24.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 26.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 28.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
út 30.
října