út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 3.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 4.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 6.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
G3E 2008/9 (2HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
H3K (1HP)
ne 7.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
út 9.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
st 10.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3L (1HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší přípravka
H3E (2HP)
so 13.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3E (2HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Ďáblice z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
čt 18.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 20.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:15
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
SK Ďáblice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3J (1HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3L (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3L 2009 (1HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3I 2008/9 (1HP)
út 23.
října
SK Ďáblice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší přípravka
H3E (2HP)
st 24.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 25.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
pá 26.
října
FK Loko Vltavín, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
FK Loko Vltavín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
SK Ďáblice z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
H3J (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
SK Ďáblice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:30
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
Slovan Bohnice
BHN
-
SK Ďáblice z.s.
Ďáblice
DAB
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
FK Loko Vltavín, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 30.
října