út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 6.
října
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
čt 11.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 13.
října
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 14.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 17.
října
FK Řeporyje, z.s.
so 20.
října
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mezinárodní Svaz Mládeže
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 21.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
po 22.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
FK Řeporyje, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
pá 26.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října