út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
AFK Union Žižkov
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 6.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 13.
října
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
H3J (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
čt 18.
října
AFK Union Žižkov
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
AFK Union Žižkov
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 20.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
po 22.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 23.
října
AFK Union Žižkov
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
AFK Union Žižkov
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 26.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
AFK Union Žižkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 28.
října
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Union Žižkov
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
st 31.
října